Dinsdag, 11. December 2018
Wachtwoord kwijt |
Gebruikersnaam    Wachtwoord    Onthouden    
Deze Website bevat informatie over het reilen en zeilen van de Ponyclub/Landelijke rijvereniging "De Morraruters"te Koudum. Onze vereniging is opgericht op 20 december 1991.
Evenementen

Geen evenementen.

Facebook Like
Lesindeling

Hier onder de lesindeling: Voor afmelden van de lessen graag 24 uur voor 

de lesdag bij: Laura Blokland: 06-25531725


Maandag is er extra dressuur lessen of springlessen dan is 

de hal bezet vanaf 18.00 uur tot 22.00 uur. Vrij rijden in de kleine  hal kan wel. 

Als er lessen zijn dan kan er worden vrij gereden tot een kwartier voor aanvang van de lessen


19.00 - 20.00 uur 

20.00 - 21.00 uur  



 



 
 



   


 


   


   
         

WOENSDAG:  Laura Blokland

Bixie Lessen      
17.00 - 17.45 uur      
Daphne Boxum      
Elske de Jong      
Corry Bijsterbosch      
Ilona Brehm      
Ylse de Jong       
Fimke Zeinstra      
       

WOENSDAG: Sabien Mollema (dressuur)

                           Martine Gramsbergen-Hoekstra (Springen)

18.00 - 18.50 uur 

18.50 - 19.40 uur

19.40- 20.30 uur

20.30 - 21.30 uur

Aukje Dijkstra

Maaike Brandsma

Danielle Wester Anneke Yntema

Melanie Visser

Wendy de Vries

Marjolein Rosier Laura Blokland

Esther Vrolijk

Janita Wildschut

Dian Snoek

Cees/Tineke de Vries
Marieke de Jong

Annemarie Bouma

Anneke Heida

Karin Oudesluijs
Elise de Kroon Jolanda Bouma Jennie Bekkema Japke Haytema



Baukje Bouma
   
 

DONDERDAG:  Diana Hospes - Postma

18.00 18.50 uur

18.50 - 19.40 uur 

19.40 - 20.30 uur

20.30 - 21.30

Brecht Ruiter

Gonnica de Bruin

Trudy Eekma/
Renske Anne Nauta
Grietsje de Boer

Marije de Vries

Sandra v/d Zee

Monique Bijsterbosch Sijtske de Jong 

Anne Janke Prins

Iris de Boer

Nynke Bijsterbosch Trijntje de Boer

Amarins Lyklema

Sippy de Jong

Elbrich Frankena Annique Aalders 
Iris Ybema Regina Boekema Maria Rina Monique Topeeters



Ine Knol
         

VRIJDAG: Liesbeth v/d Wal: MENLESSEN

18.30 - 19.30 uur19.30 - 20.30 uur20.30 - 21.30 uur
Tineke Wester Netty Groot Tsjikke de Buin

Cees de Vries
Julius Kuper Sjoerd Brandsma
Lolke Kampen Herman de Bruin Piertje/Gert


Piet de Boer